Terminarz

1. kolejka:
Syrena - Lubuszanin 6:1
Budowlani - Czarni 2:3
Korona - Łucznik 3:2
Piast Cz. - Arka 0:5
Meprozet - Sprotavia 1:2
ŁKS - Odra 0:1
Piast - Dąb 1:1
Orzeł - Spójnia 0:4
3. kolejka:
Budowlani - Lubuszanin 4:0
Korona - Syrena 2:1
Piast Cz. - Czarni 2:1
Meprozet - Łucznik 2:1
ŁKS - Arka 4:1
Piast I. - Sprotavia 0:0
Orzeł - Odra 3:1
Spójnia - Dąb 1:2
5. kolejka:
Korona - Lubuszanin 2:1
Piast Cz. - Budowlani 1:3
Meprozet - Syrena 2:0
ŁKS - Czarni 3:2
Piast I. - Łucznik 5:1
Orzeł - Arka 1:1
Spójnia - Sprotavia 1:1
Dąb - Odra 6:2
7. kolejka:
Piast Cz. - Lubuszanin 3:0 *
Meprozet - Korona 2:1
ŁKS - Budowlani 3:1
Piast I. - Syrena 3:0
Orzeł - Czarni 0:2
Spójnia - Łucznik 0:0
Dąb - Arka 1:0
Odra - Sprotavia 0:0
9. kolejka:
Meprozet - Lubuszanin 2:0
ŁKS - Piast Cz. 2:1
Piast I. - Korona 3:0
Orzeł - Budowlani 1:2
Spójnia - Syrena 3:0 *
Dąb - Czarni 0:1
Odra - Łucznik 4:0
Sprotavia - Arka 1:2
11. kolejka:
ŁKS - Lubuszanin 2:0
Piast I. - Meprozet 0:0
Orzeł - Piast Cz. 0:1
Spójnia - Korona 2:0
Dąb - Budowlani 2:1
Odra - Syrena 2:0
Sprotavia - Czarni 1:1
Arka - Łucznik 7:0
13. kolejka:
Piast I. - Lubuszanin 1:0
Orzeł - ŁKS 2:2
Spójnia - Meprozet 3:2
Dąb - Piast Cz. 1:0
Odra - Korona 1:2
Sprotavia - Budowlani 1:2
Arka - Syrena 0:2
Łucznik - Czarni 0:3
15. kolejka:
Orzeł - Lubuszanin 1:0
Spójnia - Piast I. 2:1
Dąb - ŁKS 1:1
Odra - Meprozet 1:0
Sprotavia - Piast Cz. 4:0
Arka - Korona 2:1
Łucznik - Budowlani 5:0
Czarni - Syrena 0:0
17. kolejka:
Odra - Piast I. ?:?
Spójnia - Lubuszanin ?:?
Orzeł - Dąb ?:?
ŁKS - Sprotavia ?:?
Meprozet - Arka ?:?
Piast Cz. - Łucznik ?:?
Korona - Czarni ?:?
Budowlani - Syrena ?:?
2. kolejka:
Lubuszanin - Spójnia 1:2
Dąb - Orzeł 6:1
Sprotavia - ŁKS 3:1
Arka - Meprozet 4:1
Łucznik - Piast Cz. 1:2
Czarni - Korona 2:1
Syrena - Budowlani 1:1
Piast I. - Odra 1:0
4. kolejka:
Lubuszanin - Dąb 1:2
Odra - Spójnia 1:6
Sprotavia - Orzeł 1:0
Arka - Piast I. 5:1
Łucznik - ŁKS 1:1
Czarni - Meprozet 3:0
Syrena - Piast Cz. 1:1
Budowlani - Korona 5:0
6. kolejka:
Lubuszanin - Odra 1:3
Sprotavia - Dąb 3:2
Arka - Spójnia 1:0
Czarni - Piast I. 2:1
Syrena - ŁKS 3:4
Budowlani - Meprozet 4:0
Łucznik - Orzeł 2:2
Korona - Piast Cz. 4:2
8. kolejka:
Lubuszanin - Sprotavia 1:2
Arka - Odra 3:2
Łucznik - Dąb 2:3
Czarni - Spójnia 0:1
Syrena - Orzeł 0:2
Budowlani - Piast I. 0:2
Korona - ŁKS 2:7
Piast Cz. - Meprozet 1:0
10. kolejka:
Lubuszanin - Arka 1:0
Łuczik - Sprotavia 1:5
Czarni - Odra 2:2
Syrena - Dąb 1:6
Budowlani - Spójnia 3:1
Korona - Orzeł 1:1
Piast Cz. - Piast I. 2:1
Meprozet - ŁKS 0:0
12. kolejka:
Lubuszanin - Łucznik 1:2
Czarni - Arka 1:0
Syrena - Sprotavia 1:2
Budowlani - Odra 7:2
Korona - Dąb 0:2
Piast Cz. - Spójnia 1:3
Meprozet - Orzeł 1:0
ŁKS - Piast I. 0:1
14. kolejka:
Lubuszanin - Czarni 1:2
Syrena - Łucznik 2:1
Budowlani - Arka 3:1
Korona - Sprotavia 0:1
Piast Cz. - Odra 5:2
Meprozet - Dąb 1:1
ŁKS- Spójnia 1:1
Piast - Orzeł 3:2
16. kolejka:
Lubuszanin - Syrena 7:0
Czarni - Budowlani 3:1
Łucznik - Korona 4:0
Arka - Piast Cz. 1:0
Sprotavia - Meprozet 1:1
Odra - ŁKS 1:1
Dąb- Piast I. 2:0
Spójnia - Orzeł 3:1

Tabela ligi

- awans do III ligi uzyskają drużyny z dwóch pierwszych miejsc,
- do klasy okręgowej zostaną zdegradowane dwa ostatnie zespoły (plus każdy kolejny za spadkowicza z III ligi).

Darmowe strony internetowe dla każdego